Filiala Elveţia

De la Liga Studentilor Romani din Strainatate
(Redirecționat de la Ambasada Elveţia)
Salt la: navigare, căutare

Filiala Elveţia Filiala LSRS Elveția reprezintă Liga Stundenţilor Români în Străinătate în Elveția, și își are sediul central în Lausanne. În prezent echipa LSRS Elveția oferă studenților informații cu privire la studiul în Elveția și tot ce ține de acesta (probleme legate de cazare, informații despre traiul din Elveția etc.). De asemenea LSRS Elveția organizează proiecte pentru comunitatea studenților români. Misiunea LSRS Elveția este să ofere studenților români de aici suport în orice probleme.


Organizare

LSRS Elvetia este organizata conform standardului structurii Filialei LSRS de la http://www.lsrs.ro/documents.php.

Proiecte

Echipă

Forumul LSRS - Inscrie-te ca membru si descopera informatii necesare si opinii concrete despre studiul in Elvetia direct pe pagina de forum a Filialei Elvetia

</tr>
Prenume Nume Functia E-mail Info
Victor Solomon Coordonator LSRS Elveția victor.solomon@ch.lsrs.ro Nu
Livia Bălăcescu Vice Coordonator LSRS Elveția livia.balacescu@ch.lsrs.ro Nu
Victor Cărbune Consilier Design şi Conţinut Blog victor.carbune@ch.lsrs.ro Nu
Ştefan Caranovic Consilier Design şi Conţinut Media Wiki Nu
Victor Ungureanu Responsabil Newsletter şi mentor uvictor@student.ethz.ch Nu
Alexandru Marin Mentor alexandru.marin@igt.baug.ethz.ch Nu
Mădălina Bonta Mentor bontam@student.ethz.ch Nu
Magda Plămadă Mentor plamada@cl.uzh.ch Nu
Andrei Plămadă Mentor plamadaa@student.ethz.ch Nu
Marina Horlescu Mentor marinah@student.ethz.ch Nu
Octavian Ganea Alumni octavian.ganea@inf.ethz.ch Da
Radu Cristian Ionescu Fost Coordonator LSRS Elvetia radu-cristian.ionescu@epfl.ch Nu
Adrian Murtaza Alumni Nu
Laurentiu Dascalu Alumni Nu

Contact

modalitati de contact

Ne găsiţi pe Facebook [1] sau direct contact@ch.lsrs.ro - E-mail de contact principal pentru Filiala Elveția a LSRS.